• -20,00 zł
DuoLife ProStik 60 kaps. 30dni - na mięśnie i stawy
  • DuoLife ProStik 60 kaps. 30dni - na mięśnie i stawy
  • DuoLife ProStik 60 kapsułek

DuoLife ProStik 60 kaps. 30dni - na mięśnie i stawy

DuoLife Medical Formula ProStik® - NEW oferuje wyjątkową formułę, w której zagościły specjalnie dobrane składniki, korzystnie wpływające na stan mięśni, stawów oraz na sprawność ruchową. Produkt doskonały dla osób, które chcą wesprzeć kondycję aparatu ruchu.

Teraz możesz kupić ten produkt z rabatem 25% w naszym Klubie.
Skorzystaj z wyjątkowej oferty - kliknij po więcej informacji

105,80 zł
85,80 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto

DuoLife ProStik 60 kaps. 30dni - na mięśnie i stawy

Kuracja na 30 dni

Teraz możesz kupić ten produkt z rabatem 20%-40% w naszym Klubie. Skorzystaj z wyjątkowej oferty - kliknij po więcej informacji

DuoLife rabaty do 40%

fundacja_kupujac_pomagasz.pngDuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK® NEW to przede wszystkim kolagen oraz cenne ekstrakty roślinne wspo-magające sprawność ruchową - funkcje kości, chrząstki stawowej, więzadeł, ścięgien i mięśni, a także utrzy-mujące dobrą kondycję skóry, by mogła zachować swą naturalną jędrność i elastyczność. To także wsparcie dla procesów oczyszczania organizmu, gojenia ran i uszkodzonych tkanek oraz prawidłowych funkcji układu sercowo-naczyniowego.

W sytuacji wzmożonej aktywności fizycznej, u osób uprawiających sport zarówno amatorsko, jak i wyczynowo, jak również u tych narażonych na znaczne obciążenia stawów (na przykład osób z nadwagą) codzienna dieta może wymagać uzupełnienia o składniki o działaniu wspomagającym pracę układu ruchu. Podobna suple-mentacja jest zalecana kobietom po menopauzie oraz osobom starszym, by wspierać ochronę osłabionych kości i stawów. Suplement diety DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK® NEW dostarcza organizmowi cennych składników aktywnych, przyczyniając się do utrzymania go w najlepszej kondycji fizycznej. Preparat sprzyja wytwarzaniu mazi stawowej, potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania stawów, a także przyczynia się do zapewnienia odpowiedniej mineralizacji kości i zębów.

W preparacie kolagen występuje w postaci hydrolizatu o mniejszej masie cząsteczkowej. Jest on źródłem ami-nokwasów, w tym także egzogennych, oraz ich di, tri-peptydów, które są dobrze przyswajalne z przewodu po-karmowego. Po przedostaniu się do krwi, aminokwasy i peptydy są dystrybuowane do skóry, chrząstek i innych struktur tkanki łącznej, gdzie wspomagają funkcje fizjologiczne tych struktur.

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie.

Dodatkowe informacje: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek
Producent: DuoLife S.A.

DuoLife
nat109

Opis

Kategorie
Kręgosłup i stawy
Działanie
Ból kolan
Ból pleców i kręgosłupa
Ból stawów i mięśni

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward