• -38,00 zł
DuoLife ProOptical 30 kaps. 30dni - na wzrok i mikrokrążenie oczne
  • DuoLife ProOptical 30 kaps. 30dni - na wzrok i mikrokrążenie oczne
  • DuoLife ProOptical

DuoLife ProOptical 30 kaps. 30dni - na wzrok i mikrokrążenie oczne

DuoLife PROOPTICAL to suplement diety wspomagający procesy widzenia i prawidłowe mikrokrążenie oczne. Kom-pozycja naturalnych składników została zamknięta w innowacyjnych dwufazowych kapsułkach o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych.

Teraz możesz kupić ten produkt z rabatem 25% w naszym Klubie.
Skorzystaj z wyjątkowej oferty - kliknij po więcej informacji

197,00 zł
159,00 zł Zniżka 38,00 zł
Brutto

DuoLife ProOptical 30 kaps. 30dni - na wzrok i mikrokrążenie oczne

Kuracja na 30 dni

Teraz możesz kupić ten produkt z rabatem 20%-40% w naszym Klubie. Skorzystaj z wyjątkowej oferty - kliknij po więcej informacji

DuoLife rabaty do 40%

DuoLife PROOPTICAL to suplement diety wspomagający procesy widzenia i prawidłowe mikrokrążenie oczne. Kom-pozycja naturalnych składników została zamknięta w innowacyjnych dwufazowych kapsułkach o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych.

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL® to suplement diety wspo-magający procesy widzenia i prawidłowe mikrokrążenie oczne. Kom-pozycja naturalnych składników została zamknięta w innowacyjnych dwufazowych kapsułkach o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnia-niu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych.Suplement Diety DuoLife Clinical FormulaProOptical®DuoLife CLINICAL  FORMULA  PROOPTICAL® zawiera przeciwutleniające prozdrowotne karotenoidy: luteinę, ze-aksantynę oraz astaksantynę, a także naturalny likopen, rutynę i cenne ekstrakty roślinne. Preparat jest źródłem bardzo wielu związków aktywnych, wspomagających optymalne procesy widzenia, sprzyjających ochronie foto-receptorów siatkówki oka przed szkodliwym wpływem promieni UV oraz wspierających funkcje drobnych naczyń krwionośnych w obrębie narządu wzroku.

Przemęczenie oczu, zaburzenia mikrokrążenia siatkówkowego, pogorszenie ostrości widzenia o zmroku, to m.in. efekty wielogodzinnej pracy przy komputerze lub śledzenia ekranu telewizyjnego czy ekranu telefonu komórkowego1. Jedynie bardzo młodzi i zdrowi ludzie bez trudu znoszą takie przeciążenia. Z wiekiem me-chanizmy obronne oka i jego zdolność do radzenia sobie z czynnikami niekorzystnymi ulega stopniowemu pogorszeniu, prowadząc do coraz bardziej uciążliwych dolegliwości związanych ze wzrokiem. Pogarszająca się kondycja oczu może także wynikać z niedoboru substancji odżywczych. Wsparciem dla prawidłowych pro-cesów widzenia jest racjonalna suplementacja.

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL® sprawdzi się jako preparat wspomagający w przypadku:

  • osób, które chcą wspierać optymalną pracę narządu wzroku;
  • osób z problemami pękających naczynek w oku i częstego przekrwienia oczu;
  • osób, które z przyczyn zawodowych mogą być narażone na problemy ze wzrokiem, np. osób pracujących przed ekranem komputera;
  • osób, które powinny szczególnie dbać o dobrą kondycję wzroku: np. kierowców pojazdów;
  • osób starszych / seniorów.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie.

Przechowywanie: preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Dodatkowe informacje: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zawartość opakowania: 30 kapsułek.
Producent: DuoLife S.A.

DuoLife
nat111

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward