Tabletki wspierające prawidłowy poziom cholesterolu 120 tab. 30dni Zioła Ojca Klimuszko
  • Tabletki wspierające prawidłowy poziom cholesterolu 120 tab. 30dni Zioła Ojca Klimuszko

Tabletki wspierające prawidłowy poziom cholesterolu 120 tab. 30dni Zioła Ojca Klimuszko

Preparat wskazany do stosowania w trakcie diety niskotłuszczowej. W trakcie jego stosowania, zalecane jest ograniczenie spożywania tłuszczów smażonych, pieczonych i cukrów. Liście zielonej herbaty oraz bulwa cebuli wykazują silne działanie przeciwutleniające.

59,00 zł
Brutto
Ilość
 

Bezpieczne płatności zapewnia Przelewy24

 

Szybka dostawa

SUPLEMENT DIETY
Kuracja na 30 dni

Preparat wskazany do stosowania w trakcie diety niskotłuszczowej. W trakcie jego stosowania, zalecane jest ograniczenie spożywania tłuszczów smażonych, pieczonych i cukrów. Liście zielonej herbaty oraz bulwa cebuli wykazują silne działanie przeciwutleniające. Wyciąg z karczocha, głównie cynaryna, wpływa na wydzielanie żółci i wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, a łącznie z zieloną herbatą działa ochronnie na miąższ wątroby. Nasiona lnu działają łagodnie przeczyszczająco i podobnie jak bulwa cebuli mają pozytywny wpływ na obniżanie poziomu cholesterolu. Liść poziomki i mięty pieprzowej, regulują czynności trawienne.

Informacje naukowe:
Profilaktyka jest najtańszą i najskuteczniejszą formą zapobiegania chorobom powstającym na tle wadliwego żywienia, do których zalicza się również miażdżycę, a na jej tle, choroby układu krążenia. Udowodniono, że obniżenie poziomu cholesterolu o 1% zmniejsza ryzyko zawału serca o 2-3%, a zmniejszenie ciśnienia rozkurczowego o 1 mm Hg obniża to ryzyko o kolejne 2-3%. Według ekspertów Europejskiego Towarzystwa Miażdżycowego optymalny poziom cholesterolu całkowitego dla zatrzymania i cofnięcia zmian miażdżycowych powinien mieścić się w granicach 155-175 mg/dl (4-4,5 mmol/L), a poziom cholesterolu LDL nie powinien przekraczać 95 mg/dl (2,5 mmol/L).

Sposób użycia: 1 tabletka 20-25 minut przed śniadaniem, 2 tabletki przed obiadem oraz 1 tabletka przed kolacją, popijaać szklanką (200 ml) ciepłego napoju. Nie przekraczać dawki 4 tabletek w ciągu doby.

Przeciwwskazania: Nie stosować u małych dzieci (poniżej 12 roku życia), matek karmiących i kobiet w ciąży.Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pozytywna opinia IWNiRZ w Poznaniu.

Zawartość opakowania: 120 tabletek.
Producent: Eldex Medical

nat42

Opis

Kategorie
Serce i układ krążenia
Trawienie
Działanie
Wspomaganie pracy serca

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward