• -123,00 zł

Misja 2 DietFree - Probioil + Vege Fiber

Chcesz schudnąć i poprawić swoje samopoczucie? Potrzebujesz planu? Szukasz jasnych rozwiązań? Chcesz zaufać ekspertom? Czas na innowację!

Kup teraz S'OUVRE z rabatem 30%

409,00 zł
286,00 zł Zniżka 123,00 zł
Brutto

Chcesz schudnąć i poprawić swoje samopoczucie? Potrzebujesz planu? Szukasz jasnych rozwiązań? Chcesz zaufać ekspertom?

Czas na innowację!

Poznaj dietfree, unikalny plan żywieniowy, dzięki któremu poznasz lepiej swój organizm i stracisz nadmiarowe centymetry w pasie. Stworzony przez zespół dietetyków klinicznych plan dietfree to nowa epoka w dietetyce - łatwy do przestrzegania, przyjazny portfelowi i nadaje się dla osób na każdym poziomie umiejętności kulinarnych!

Dzięki klarownemu zestawowi wskazówek na każdy miesiąc, dietfree umożliwia tracenie wagi i odzyskiwanie równowagi w organizmie w fizjologicznym tempie, bez efektu jojo i uczucia głodu.
Jaki jest sekret planu dietfree? Podzieliliśmy go na kilka oddzielnych misji, dzięki którym masz jasno rozplanowane działania, bez miejsca na niedomówienia czy chaos informacyjny. Każdego dnia wiesz, na jakim etapie jest Twoje ciało, jakie zmiany w nim zachodzą, jaki jest Twój progres, czego się spodziewać i jakie problemy czy trudności mogą wystąpić… a także jak sobie z nimi poradzić.
Po ukończeniu Misja 1: Detoks, przechodzisz do kolejnej misji…

Misja 2. Utrata Wagi pozwoli Ci stracić zbędne kilogramy, zachęci Twoje ciało do zmiany i pozbycia się nadprogramowych centymetrów w pasie. Podczas MISJI 2. towarzyszyć Ci będą dwa suplementy diety S’OUVRE LABS:
•    Vege Fiber, który dzięki składnikom aktywnym, m.in. ekstraktowi z Garcinia Cambogdia pomoże Ci kontrolować masę ciała i zmniejszyć uczucie głodu i apetyt na smakołyki. Zawarty w nim ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego chroni DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Przyczynia się do dobrego samopoczucia fizycznego. Pomaga w utrzymaniu zdrowego krążenia żylnego w nogach. PROBIOIL
•    Probioil to suplement diety, zawierający aż 9 szczepów żywych mikroorganizmów w ilości 9 miliardów w porcji dziennej. Korzystanie z niego w MISJI 2. Planu dietfree, stanowi drugi miesiąc cyklu probiotycznego planu dietfree.
Jeśli więc tak jak setki innych osób chcesz zaufać nauce i rozwijać się, chudnąc przy tym i poszerzając swoją znajomość własnego ciała - dołącz do dietfree!

 

W skład Misji 2 wchodzą:

- 1 szt. Probioil (S0032)

- 1 szt. Vege Fiber (S0035)

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward