• -104,00 zł

Misja 3 DietFree - Probioil + SLIMtherm

Poznaj dietfree, unikalny plan żywieniowy, dzięki któremu poznasz lepiej swój organizm i stracisz nadmiarowe centymetry w pasie.

Kup teraz S'OUVRE z rabatem 30%

345,00 zł
241,00 zł Zniżka 104,00 zł
Brutto

Chcesz schudnąć i poprawić swoje samopoczucie? Potrzebujesz planu? Szukasz jasnych rozwiązań? Chcesz zaufać ekspertom?

Czas na innowację!

Poznaj dietfree, unikalny plan żywieniowy, dzięki któremu poznasz lepiej swój organizm i stracisz nadmiarowe centymetry w pasie. Stworzony przez zespół dietetyków klinicznych plan dietfree to nowa epoka w dietetyce - łatwy do przestrzegania, przyjazny portfelowi i nadaje się dla osób na każdym poziomie umiejętności kulinarnych!

Dzięki klarownemu zestawowi wskazówek na każdy miesiąc, dietfree umożliwia tracenie wagi i odzyskiwanie równowagi w organizmie w fizjologicznym tempie, bez efektu jojo i uczucia głodu.

Jaki jest sekret planu dietfree? Podzieliliśmy go na kilka oddzielnych misji, dzięki którym masz jasno rozplanowane działania, bez miejsca na niedomówienia czy chaos informacyjny.

Po ukończeniu Misja 2: Utrata Wagi, przechodzisz do kolejnej misji…

Misja 3. Widoczne zmiany – pozwoli Ci poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze. Zmotywuje Cię do dalszych zmian nawyków żywieniowych oraz do wdrożenia regularnej aktywności fizycznej!

Misja 3 dietfree - Probioil + SLIMtherm

Podczas Misji 3. towarzyszyć Ci będą dwa suplementy diety S’OUVRE LABS:

•   SLIMtherm to suplement diety, zawierający ekstrakty roślinne, witaminy i substancje wspierające osoby dbające o swoją figurę. Guarana pomaga w walce z nadwagą, ułatwia odchudzanie w ramach diety odchudzającej. Tradycyjnie stosowana wspomaga metabolizm tłuszczów. Gorzka pomarańcza przyczynia się do kontroli wagi, wspiera metabolizm lipidów i węglowodanów. Kapsaicyna stymuluje utlenianie tłuszczu.

•    Probioil to suplement diety, zawierający aż 9 szczepów żywych mikroorganizmów w ilości 9 miliardów w porcji dziennej. Korzystanie z niego w MISJI 2. Planu dietfree, stanowi drugi miesiąc cyklu probiotycznego planu dietfree.

Kontynuuj swoją przygodę z dietfree! To styl życia, na który zasługujesz!

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward