Tabletki optymalizujące wypróżnienie 120 tab. 30dni Zioła Ojca Klimuszko
  • Tabletki optymalizujące wypróżnienie 120 tab. 30dni Zioła Ojca Klimuszko

Tabletki optymalizujące wypróżnienie 120 tab. 30dni Zioła Ojca Klimuszko

Profilaktycznie, w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy.

59,00 zł
Brutto
Ilość
 

Bezpieczne płatności zapewnia Przelewy24

 

Szybka dostawa

Zioła Ojca Klimuszko - Tabletki optymalizujące wypróżnienie

Kuracja na 30 dni

Suplement diety

Wykorzystane  w składzie preparatu  surowce roślinne w zalecanych ilościach  uzasadniają stosowanie  w sytuacjach nieprzestrzegania odpowiedniej diety, przyjmowania pokarmów wysokokalorycznych, trudnych do  trawienia oraz nieregularnych porach przyjmowania posiłków o zróżnicowanym składzie, co może prowadzi do zaparć,  zastojów mas kałowych w przewodzie pokarmowym.

Profilaktycznie, w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Związki śluzowe zawarte w składnikach roślinnych,  działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy.

Sposób użycia: 1 tabletka 20 -25 minut przed śniadaniem, 2 tabletki przed obiadem oraz 1 tabletka przed kolacją,popijać szklank (200 ml) ciepłrgo napoju. Nie przekraczać dawki 4 tabletek w ciągu doby.

Przeciwwskazania: Nie stosować u małych dzieci (do 12 roku życia), matek karmiących i kobiet w ciąży.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość opakowania: 120 tabletek.
Producent: Eldex Medical

nat56

Opis

Kategorie
Trawienie
Działanie
Wspomaganie trawienia

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward