Bezpłatna dostawa dla zamówień od 200 zł!

Koszty dostawy zamówionych produktów w sklepie natura360.pl:

 1. Przesyłka kurierska (płatność przy odbiorze): 14,50 zł z VAT - dla zamówień do 200 zł,
 2. Przesyłka kurierska (płatność przy odbiorze): bezpłatnie - dla zamówień od 200 zł.

Oferowane metody dostawy oraz płatności

 1. Ceny podane w Sklepie są podane w polskich złotych i są cenami brutto (uwzględniają  podatek VAT).
 2. Na końcową (ostateczną) kwotę do zapłaty przez Klienta składa się cena za Produkt  oraz koszt dostawy (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe), o której Klient jest informowany na stronach Sklepu w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski.
 4. Formy dostawy, koszty przesyłki oraz operator pocztowy wskazywane są w Serwisie podczas składania zamówienia. Klient zaznacza wybraną przez niego metodę w procesie składania zamówienia.
 5. Klient wybiera metodę płatności poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola podczas składania zamówienia. Klient może skorzystać z następujących metod płatności: Przesyłka kurierska pobraniowa.
 6. Dostawa zamówienia następuje na adres podany przez Klienta w procesie składania zamówienia. Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego Produktu: Płatność gotówką przy odbiorze.
 7. W przypadku niektórych produktów Sprzedający zastrzega sobie możliwość wyłączenia wyboru niektórych form płatności, o czym Klient zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia.
 8. Sprzedający nie odpowiada za niedostarczenie towarów z przyczyn leżących po stronie Klienta – np. w związku ze wskazaniem nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy uniemożliwiającego dostarczenie przesyłki. W takiej sytuacji Sprzedawca zawiadomi Klienta  o nieudanej próbie dostarczenia towaru.
 9. W przypadku niektórych produktów, Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wyłączenia wyboru niektórych form dostawy, o czym Klient zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia.
 10. Przewidywany czas realizacji zamówienia zostanie podany Klientowi wraz z potwierdzeniem, o którym mowa w art. 7 ust. 5 .
arrow_upward