• -20%
Mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa 150 ml DERMATICUS Zioła Ojca Klimuszko
  • Mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa 150 ml DERMATICUS Zioła Ojca Klimuszko
  • Mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa Zioła Ojca Klimuszko

Mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa 150 ml DERMATICUS

Mazidło ziołowe wspomaga, rozgrzewa i  relaksuje skórę na plecach, kręgosłupie, kolanach, łokciach oraz  zmęczone mięśnie lub stawy, także w przypadkach pochodzenia reumatycznego.  Stosowane regularnie, wpływa na zmniejszenie dyskomfortu w stawach, ułatwiając ich ruchomość. Dodatkowo mazidło może poprawić ukrwienie i rozluźnić spięte partie mięśni. Zapewni niebywałą ulgę i uczucie rozluźnienia, rozgrzania po fizycznym wysiłku jak i obciążeniu.

49,00 zł
39,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Kupując w naszym sklepie pomagasz Fundacji Zdrowie Plus

Prawidłowo funkcjonujące stawy to komfort wykonywania codziennych czynności. Niestety wielu osobom spośród nas doskwierają właśnie bóle stawów czy kręgosłupa. Często zalecana odpowiednia aktywność fizyczna, taka jak gimnastyka i ćwiczenia specjalistyczne, są niewystarczające. Dlatego warto stosować dodatkowe rozwiązania specjalnie opracowane dla osiągnięcia efektów w ściśle określonym miejscu.

KOSMETYK

Mazidło ziołowe wspomaga, rozgrzewa i relaksuje skórę na plecach, kręgosłupie, kolanach, łokciach oraz  zmęczone mięśnie lub stawy, także w przypadkach pochodzenia reumatycznego. Stosowane regularnie, wpływa na zmniejszenie dyskomfortu w stawach, ułatwiając ich ruchomość. Dodatkowo mazidło może poprawić ukrwienie i rozluźnić spięte partie mięśni. Zapewni niebywałą ulgę i uczucie rozluźnienia, rozgrzania po fizycznym wysiłku jak i obciążeniu.

Zastosowanie: Mazidła nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Smarować skórę w okolicach problematycznych: nóg, stawów, barków, pleców, ramion 1-3 razy dziennie. Rozgrzewa, uśmierza i relaksuje. Wmasować mazidło do całkowitego wchłonięcia w skórę. Nie nanosić na żylaki i unikać kontaktu z oczami. Pojawienie się zaczerwienienia w miejscu stosowania świadczy o pobudzeniu ukrwienia i jest zjawiskiem pożądanym.

Zawartość opakowania: 150 ml
Producent: Eldex Medical

nat23

Opis

Kategorie
Kręgosłup i stawy
Twarz i skóra
Działanie
Ból kolan
Ból pleców i kręgosłupa
Ból stawów i mięśni
Skóra - regeneracja

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward