Eliksir Nasenny wspomagający prawidłowy sen 750ml 90 dni Zioła Ojca Klimuszko
  • Eliksir Nasenny wspomagający prawidłowy sen 750ml 90 dni Zioła Ojca Klimuszko

Eliksir Nasenny wspomagający prawidłowy sen 750ml 90 dni Zioła Ojca Klimuszko

Wspomaganie procesu zasypiania, uzasadnia obecność składników roślinnych preparatu: ziele melisy i kwiat lawendy wykazują działanie odprężające, pomagają w zasypianiu, także w bezsenności.

119,00 zł
Brutto

Zioła Ojca Klimuszko - Eliksir Nasenny wspomagający prawidłowy sen

Kuracja na 90 dni

Suplement diety

Wspomaganie procesu zasypiania, uzasadnia obecność składników roślinnych preparatu: ziele melisy i kwiat lawendy wykazują działanie odprężające, pomagają w zasypianiu, także w bezsenności. Szyszka chmielu, wspomaga ośrodkowy układ nerwowy, dzięki uspokajającemu działaniu humulonu i lupulonu. Owoc głogu oprócz działania odprężającego, wspierając zasypianie, pozytywnie wpływa na czynności krążeniowe. Siemię lniane (dzięki lignanom) oraz kwiat lawendy i ziele melisy wspierają procesy trawienne, co również wpływa pozytywnie na organizm, a tym samym wspomaga zasypianie.

Sposób użycia: 1 miarka (5 ml)  po obiedzie oraz na godzinę przed snem. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia:  10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Po otwarciu użytkować nie dłużej niż 80 dni. Chronić od światła.

Przeciwwskazania: Nie stosować u małych dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży oraz u osób uczulonych na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Zawartość opakowania: 750 ml
Producent: Eldex Medical

nat52

Opis

Kategorie
Sen i nastrój
Działanie
Wyciszenie

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward