• -85,00 zł

Misja 1 DietFree - Probioil + Pure Chlorophyll

Chcesz schudnąć i poprawić stan swojego zdrowia? Potrzebujesz planu? Szukasz jasnych rozwiązań? Chcesz zaufać ekspertom? Zapomnij o pomysłach z internetowych grup i forów! Czas na innowację! Poznaj dietfree, unikalny plan żywieniowy, dzięki któremu poznasz lepiej swój organizm i stracisz nadmiarowe centymetry w pasie.

Kup teraz S'OUVRE z rabatem 30%

282,00 zł
197,00 zł Zniżka 85,00 zł
Brutto

Chcesz schudnąć i poprawić stan swojego zdrowia? Potrzebujesz planu? Szukasz jasnych rozwiązań? Chcesz zaufać ekspertom? Zapomnij o pomysłach z internetowych grup i forów! Czas na innowację! Poznaj dietfree, unikalny plan żywieniowy, dzięki któremu poznasz lepiej swój organizm i stracisz nadmiarowe centymetry w pasie. Stworzony przez zespół dietetyków klinicznych plan dietfree to nowa epoka w dietetyce - łatwy do przestrzegania, przyjazny portfelowi i nadaje się dla osób na każdym poziomie umiejętności kulinarnych! Dzięki klarownemu zestawowi wskazówek na każdy miesiąc, dietfree umożliwia tracenie wagi i odzyskiwanie równowagi w organizmie w fizjologicznym tempie, bez efektu jojo i uczucia głodu.

Jaki jest sekret planu dietfree? Podzieliliśmy go na kilka oddzielnych misji, dzięki którym masz jasno rozplanowane działania, bez miejsca na niedomówienia czy chaos informacyjny. Każdego dnia wiesz, na jakim etapie jest Twoje ciało, jakie zmiany w nim zachodzą, jaki jest Twój progres, czego się spodziewać i jakie problemy czy trudności mogą wystąpić… a także jak sobie z nimi poradzić.

 Misja: Detoks pozwoli Ci na płynne i niegwałtowne rozpoczęcie planu dietfree bez szoku dla organizmu i wywrócenia Twojego życia do góry nogami. Składają się na nią dwa, wyjątkowe suplementy diety. Pierwszy z nich to Pure Chlorophll, a drugi to Probioil – rozpoczynający trzymiesięczny cykl probiotyczny!

Jeśli więc tak jak setki innych osób chcesz zaufać nauce i rozwijać się, chudnąc przy tym i poszerzając swoją znajomość własnego ciała - dołącz do dietfree!

W skład Misji 1 wchodzą:

- 1 szt. Probioil (S0032)

- 1 szt. Pure Chlorophyll (S0030)

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward