• -15%
Pij i chudnij – Zioła Ojca Klimuszko
  • Pij i chudnij – Zioła Ojca Klimuszko
  • Pij i chudnij – wspomaganie prawidłowej masy ciała 15 x 100 ml 30 dni Zioła Ojca Klimuszko

Pij i chudnij – Zioła Ojca Klimuszko

Forma gotowego napoju, skondensowana mieszanina naturalnych ziół i owoców - dla koneserów natury, zioła suszone, odpowiednio rozdrobnione, przygotowane jako gotowe do wypicia w formie napoju, dosłodzone fruktozą.

129,00 zł
109,65 zł Zniżka 15%
Brutto
Ilość
 

Bezpieczne płatności zapewnia Przelewy24

 

Szybka dostawa

SUPLEMENT DIETY
Kuracja na 30 dni (15 x 100ml)

Surowce zastosowane w mieszance posiadają liczne, dobrze udokumentowane monografie.
Należą do grupy bezpiecznych, nie stanowią dla człowieka zagrożenia toksycznością i nie zawierają składników szkodliwych dla zdrowia.

Kupu i wesprzyj Fundację Zdrowie Plus

Lignany obecne w lnie naturalnym, pomagają utrzymać prawidłową funkcję jelit, wspierają perystaltykę jelit, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit. Ziele krwawnika i korzeń lubczyka  wpływają również na funkcję nerek oraz wspomagają trawienie. Owocnia fasoli i korzeń mniszka wspierają  zwiększenie wydalania wody przez nerki. Podobne właściwości wykazuje ziele skrzypu, co pozwala na utrzymywanie prawidłowej masy ciała.

UWAGA - BARDZO WAŻNE!
Preparat nie jest w żaden technologiczny sposób oczyszczany (klarowany). Jest to jego właściwy wygląd i forma do spożycia. W związku z powyższym, przed każdym użyciem, należy energicznie wstrząsnąć buteleczką. Osad na dnie opakowania zawiera naturalną tkankę owocową i ziołową. Podnosi on wartość odżywczą preparatu (błonnik).

Forma preparatu: Forma gotowego napoju, skondensowana mieszanina wyciągów z naturalnych ziół i owoców - dla koneserów natury, zioła suszone, odpowiednio rozdrobnione, przygotowane jako smaczny wyciąg, gotowy do wypicia w formie napoju, dosłodzony fruktozą.

Dozowanie: Bardzo proste w użyciu - z buteleczki wystarczy wypić 50 ml (pół butelki) - porcja dzienna. 1 butelka starcza na 2 dni. Wypicie porcji dziennej można rozłożyć na 3 części, po jednej przed każdym głównym posiłkiem (śniadanie, obiad i kolacja).

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zawartość opakowania: 1500 ml (15x100 ml)
Producent: Eldex Medical

nat36

Opis

Kategorie
Odchudzanie
Trawienie
Działanie
Odchudzanie
Wspomaganie trawienia

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward