Zioła wspierające zgrabną sylwetkę 120g 90dni Zioła Ojca Klimuszko
  • Zioła wspierające zgrabną sylwetkę 120g 90dni Zioła Ojca Klimuszko

Zioła wspierające zgrabną sylwetkę 120g 90dni Zioła Ojca Klimuszko

Mieszanka ziołowa posiada działanie wspomagające, poprawiające pracę układu pokarmowego, ułatwia trawienie i poprawia przemianę materii. Może zwiększać zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Preparat może także wspomagać walkę z nadwagą lub otyłością u osób  mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia.

99,00 zł
Brutto
Ilość
 

Bezpieczne płatności zapewnia Przelewy24

 

Szybka dostawa

SUPLEMENT DIETY
Kuracja na 90 dni

Mieszanka posiada działanie wspomagające w procesie obniżania masy ciała. Siemie lniane poprzez zdolność pęcznienia wpływa na regulacje czynności przewodu pokarmowego i zwiększa częstotliwość wypróżnień. Korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka, usprawniają trawienie. Dodatkowo korzeń mniszka oraz ziele skrzypu wpływają na zwiększenie diurezy, usuwając produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu. Efektem powyższych działań surowców jest ułatwienie obniżenia masy ciała.


Sposób użycia: Zalać 1 saszetkę (1,5g) szklanką przegotowanej, gorącej wody. Parzyć 5-15 minut. Pić w ciągu dnia jedną szklankę 20-25 minut przed śniadaniem, drugą szklankę przed obiadem i trzecią przed kolacją. Preparat nie może zastępować codziennych posiłków. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia to 45g mieszanki ziołowej. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Zawartość opakowania: 120 g
Producent: Eldex Medical

nat38

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward